Reklamní agentura DPsign

Webdesign

Jednou z oblastí působnosti reklamní agentury DPsign je také návrh a tvorba internetových stránek a aplikací. Naše činnost zahrnuje jak tvorbu jednoduchých stránek, tak rozsahlých internetových aplikací.

Webdesign v širším slova smyslu zahrnuje následující oblasti:

Návrh a tvorba internetových stránek

Navrhneme a vytvoříme Vám internetové stránky zcela v souladu s moderním pojetím přístupnosti a použitelnosti.

Nosným základem při tvorbě internetových stránek jsou technologie XHTML a CSS plně vyhovující dnešním standardům. Výhodou je také zcela oddělený obsah od formy (grafického vzhledu), díky tomu lze rychle reagovat na dynamický vývoj v prostředí internetu, snadno měnit vzhled stránek a v neposlední řadě také urychlit načítání stránek a snadnější indexaci ve vyhledávačích a tím dosáhnout lepší konkurenceschopnosti v dnešním prostředí internetu.

Redesign již nevyhovujících internetových stránek

Pokud Vaše stránky nevyhovují výše popsaným požadavkům na moderní a úspěšné stránky, rádi Vám provedeme jejich redesign - opravu zdrojového kódu, popřípadě designu.

Aktualizace a správa webů

Vytvořením internetových stránek práce nekončí, ale naopak začíná. Aby byla vaše internetová prezentace úspěšná, je třeba ji neustále aktualizovat a doplňovat o nové informace v souladu s neustálým vývojem nejen internetu, ale i Vaší firmy.

Webové aplikace

Aktualizaci a správu webu lze částečně nebo zcela úplně nahradit webovou aplikací. Jedná se o dynamicky generované stránky o jejichž aktualizaci a správu se staráte sami, např. doplňování nových výrobků či zboží nebo opravu ceníků, popřípadě se stránky mění dle požadavků návštěvníků.

SEO - optimalizace pro vyhledávače

SEO optimalizace je způsob, kterým se dá docílit toho, že se budou Vaše stránky zobrazovat na předních místech všech renomovaných vyhledávačů, čímž se také zákonitě zvýší počet návštěvníků takto optimalizovaných internetových stránek.


Kontakty

mobil605 720 232

e-maildpsign@dpsign.cz

více...

Kalendář

červenec 2024

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Svátek má: Ilja


Strážovice 116, 696 38 Strážovice u Kyjova | mobil: 605 720 232 | dpsign@dpsign.cz